Elia Zaharia takon Raul Bovën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 27-02-2015 Elia Zaharia takon Raul Bovën

Elia Zaharia, e ëma e saj, njëkohësisht  aktorja Yllka Mujo, ndodhen prej disa ditësh në Francë për festivalin e filmit në Monte Carlo. Aty Zaharia ka takuar aktorin e madh Raul Bova, me të cilin edhe ka pozuar në këtë foto.

“Kur aktorët takohen në Monte Carlo Film Festival”, shkruan Elia në Instagram.

Pas kësaj komentet vërshuan në profilin e Elia Zaharias dhe ndjëkëset e saj femra i shkuanin se sa me fat ishte ajo që ndodhet në ato momente në krah të Bovës,një  frymëzim për të gjitha brezat e kryesisht për atë të të 30-ave, si Zaharia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015089988708496
array(1) { ["section"]=> string(34) "elia-zaharia-takon-raul-boven-4570" }