Elidona, vajza 25 vjeçare që u masakrua me thikë se s’pranoi të dilte për kafe

Publikuar tek: bota, më 08:33 05-02-2016 Elidona, vajza 25 vjeçare që u masakrua me thikë se s’pranoi të dilte për kafe Elidona Demiraj

Vajza në foto quhet Elidona Demiraj dhe u masakrua brutalisht në periferi të Londrës, në Islington, të dielën.

Demiraj, vetëm 25 vjeç refuzoi të dilte për kafe me autorin e krimit. Sipas dëshmive të fqinjve, Elidona demiraj ishte ftuar nga shtetasi Arben Rexha 31 vjeç për të dalë por 25 vjeçarja kishte preferuar të rrinte në banesën e saj.

Kaq mjaftoi që autori t’i shkonte në shtëpi dhe ta masakronte. Sipas hetimeve paraprake, dyshohet se viktima dhe autori kanë njohje të mëparshme me njëri0tjetrin por ende nuk ëhstë përcaktuar raporti mes tyre.

Sakaq, autori i krimit, Arben Rexha, ka pranuar vrasjen dhe do të përballet me drejtësinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aftësia e drejtuesit bën të paimagjinueshmen, shikoni momentet e frikshme të kamionit
Vrasje makabre, 6 persona të vdekur, midis tyre një femijë, u gjetën të therur në shtëpi »
Article Logic
Execution time: 0.011567115783691
array(1) { ["section"]=> string(83) "elidona-vajza-25-vjecare-qe-u-masakrua-me-thike-se-s-pranoi-te-dilte-per-kafe-31791" }