Eliona Pitarka një bombë. Çfarë ka më shumë Kim Kardashian?! (SHIHNI VIDEON DHE FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:25 28-05-2016

Eljona Pitarka, ish-spikerja e lajmeve në ‘’Zjarr TV’’, tashmë aktore e  show-t të humorit ‘’Apartamenti 2XL’’, mund të quhet pa frikë një bombë e vërtetë.

E në këtë rast fare mirë mund të pyesnim se çfarë ka më shumë Kim Kardashian se ajo?!

Eliona shfaqet në superformë në plazh, me këto foto ku tregon format e saj dhe një video. Nuk dihet nëse janë nga sezoni i kaluar apo aktorja e ka nisur herët plazhin.

elionapitarka3.jpgelionapitarka2.jpgelionapitarka.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092639923095703
array(1) { ["section"]=> string(87) "eliona-pitarka-nje-bombe-cfare-ka-me-shume-kim-kardashian-shihni-videon-dhe-fotot-41722" }