Elisa Spiropali bëhet sërish nënë, sjell në jetë një djalë (EMRI I VEÇANTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:09 20-01-2020 Elisa Spiropali bëhet sërish nënë, sjell në jetë një djalë (EMRI I VEÇANTË) Elisa Spiropali, vajza Nalta dhe i porsalinduri Kren

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, bëhet sërish nënë.

Pas vajzës, Nalta, Spiropali këtë herë ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ka quajtur Kren.

Spiropali ka zgjedhur maternitetin “Koço Gliozheni” për të lindur djalin e saj ndërsa ndan edhe këtë foto të bukur familjare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.44805502891541
array(1) { ["section"]=> string(79) "elisa-spiropali-behet-serish-nene-sjell-ne-jete-nje-djale-emri-i-vecante-192587" }