Elisa Spiropali feston ditëlindjen, Rama i vëmendshëm dhe e uron kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:36 15-03-2016 Elisa Spiropali feston ditëlindjen, Rama i vëmendshëm dhe e uron kështu

Këshilltarja e PS-së në Bashkinë e Tiranës, Elisa Spiropali ka festuar sot ditëlindjen e 33-të dhe urimet i kanë ardhur jo vetëm nga familjarë, por edhe nga miq të shumtë.

Madje edhe kryeministri i vendit, Edi Rama ka qenë i vëmendshëm dhe e ka uruar ish-drejtoreshën e Doganave me rastin e ditëlindjes. Rama i ka dërguar Spiropalit një buqetë me lule dhe emrin e tij, pa asnjë shënim më shumë.

Në fakt, Rama zgjedh pothuajse gjithmonë këtë mënyrë të thjeshtë për të uruar kolegët e tij, pa u shprehur shumë. 

12325239_10208602849418215_1095174781_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.5085608959198
array(1) { ["section"]=> string(76) "elisa-spiropali-feston-ditelindjen-rama-i-vemendshem-dhe-e-uron-keshtu-35190" }