Elisa Spiropali: Fresh Voice, numër i papritur aplikimesh nga të rinjtë

Publikuar tek: politike, më 11:26 21-04-2016 Elisa Spiropali: Fresh Voice, numër i papritur aplikimesh nga të rinjtë

Antarja e komisionit të Fresh Voice Elisa Spiropali gjatë fjalës së saj u shpreh se numri i aplikimeve në Fresh Voice ka qenë i papritur dhe se 70% e tyre ishin të paangazhuar më parë në asnjë parti politike

“Fresh Voice ka patur numër të papritur aplikimesh. Janë antarësuar 4215 të rinj e të reja nga veriu në jug, Tirrana me 41% do të hyjnë në një garë.  Të rinjtë i kanë dhënë garës një ngjyrim marramendës ndërkombëtar. 40% e të antarësuarve janë gjimnazistë dhe70 % janë të papërfshirë më parë në politikë dhe po e shikojnë angazhimin në PS si rrugën e duhur.

Do punojmë së bashku dhe mbi të gjitha do fitojmë sëbashku. Komisioni jonë i përbërë nga Pandeli Majko, Gaz Paja, Elisa Spiropali dhe Arlinda Duda do t’iu ftojmë në mbështetje në të gjitha qytetet e Shqipërisë që të merrni pjesë edhe me të njohurit tuaj” tha Spiropali.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008976936340332
array(1) { ["section"]=> string(75) "elisa-spiropali-fresh-voice-numer-i-papritur-aplikimesh-nga-te-rinjte-38250" }