Elisa Spiropali i injekton politikën vajzës 1-vjeçare, pikturon në tortë kartën e anëtarësisë së Partisë Socialiste

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:00 07-09-2016 Elisa Spiropali i injekton politikën vajzës 1-vjeçare, pikturon në tortë kartën e anëtarësisë së Partisë Socialiste

Nalta, vajza e zëdhënëses së Partisë Socialiste, Elisa Spiropalit, ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe për këtë datë të shënuar prindërit e saj i kanë bërë një dhuratë të çuditshme.

Mbi tortë ishte pikturuar një kartë e anëtarësisë së Partisë Socialiste, a thua se edhe ky moment duhej të përdorej medoemos për politikë.

Shpresojmë që në vitet e ardhshme, vogëlushja të marrë torta me figura vizatimore dhe të përshtatshme për moshën e saj dhe jo ndonjë tortë me fytyrën e kryetarit të PS-së. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Personat e rëndësishëm “VIP" në "Loro Boriçi" që i shpëtuan stuhisë
Rasti i maturantes që doli e dyta në Republikë me medalje ari dhe që nuk fitoi degën që donte »
Article Logic
Execution time: 0.011059045791626
array(1) { ["section"]=> string(120) "elisa-spiropali-i-injekton-politiken-vajzes-1-vjecare-pikturon-ne-torte-karten-e-anetaresise-se-partise-socialiste-52146" }