Elisa Spiropali: I qëndroj deklaratës që Rama është si Skënderbeu, vetëm ai di të bëjë qytete

Publikuar tek: politike, më 23:01 15-01-2021 Elisa Spiropali: I qëndroj deklaratës që Rama është si Skënderbeu, vetëm ai di të bëjë qytete Elisa Spiropali

Ministrja socialiste Elisa spiropali ka deklaruar në emisionin “Bardh a Zi” se i qëndron deklaratës së saj se kryeministri Edi Rama është si Skënderbeu.

Sipas saj, Rama është i vetmi njeri që di të ndërtojë qytete, mjafton të shihet si ajnë transformuar Vlora dhe Korça.

“Nëse ka një njeri dhe një forcë politike që di të bëjë qytet janë Edi Rama dhe Partia Socialiste. Shkoni shikoni Vlorën dhe Korçën”, tha Spiropali.

Aulon Kalaja: I qëndron deklaratës së Rama është si Skëndërbeu

Spiropali: Patjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ervin Bushati: Pandemia shkaktoi tkurrje ekonomike në të gjithë botën, por Shqipëria vazhdon përpara në mënyrë dinjitoze
Taulant Balla i bindur: PS do të marrë 74 mandate në zgjedhjet e 25 prillit, demokratët e thjeshtë sot ndihen të fyer… »
Article Logic
Execution time: 0.01239800453186
array(1) { ["section"]=> string(98) "elisa-spiropali-i-qendroj-deklarates-qe-rama-eshte-si-skenderbeu-vetem-ai-di-te-beje-qytete-235184" }