Elisa Spiropali mes dy demokratëve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:49 20-02-2015 Elisa Spiropali mes dy demokratëve

Ja ku është kjo foto, e drejtoreshës së Përgjithshme të Doganave Elisa Spiropali, ish-kryetare e FRESSH-it, mes dy demokratëve, Edit Harxhit, ish-zv.ministre në kohën e qeverisjes së PD-së, dhe Gerti Bogdanit, deputet i PD-së. Aktiviteti zhvillohet për Kosovën. Duket harmoni e plotë PS-PD. Por vetëm mes të rinjve. Dhe lind një pyetje e thjeshtë? Si e ka mbështetur deri dje FRPD-ja, FRESSH-in? Meqë Gerti ka drejtuar forumin e demokratëve, dhe Elisa atë të socialistëve…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010078907012939
array(1) { ["section"]=> string(39) "elisa-spiropali-mes-dy-demokrateve-3893" }