Elisa Spiropali për jetë nate me “Drejtoreshën e Tatimeve”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:13 11-06-2016 Elisa Spiropali për jetë nate me “Drejtoreshën e Tatimeve”

Ish-Drejtoresha e Doganave duket se po shijon jetën e natës në kryeqytet.

Elisa nuk ka qenë vetëm por nën shoqërinë e “Drejtoreshës së Tatimeve” ose më saktë të drejtoreshës që imiton atë në spektaklin e humorit ‘Portokalli’, Delinda Zhupa dhe zyshë Luzen, Renada Caci.

Vajzat janë takuar në një nga club-et e kryeqytetit, por zërat janë që ata kanë festuar në një aktivitet të Partisë Socialiste dhe kanë përfituar nga rasti për të shkrepur disa foto, si mikesha të mira.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038320064544678
array(1) { ["section"]=> string(62) "elisa-spiropali-per-jete-nate-me-drejtoreshen-e-tatimeve-43160" }