Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 20-02-2019 Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit.

Sot ata janë bekuar në jetën e tyre me një djalë. Lajmin të ditur e ka bërë nëna e reperit përmes një postimi në ‘Instagram’.

Ajo njëkohësisht ka zbuluar dhe gjininë e foshnjes, që është një djalë.

‘Ndjenjë e veçantë, nga sot gjyshe’, shkruan Lirije Gjikolli.

Tashmë të gjithë presin, të shohin se kujt i ngjan më shumë vogëlushi, bukuroshes Elita apo ‘të praptit’ Gjiko.

 

Screenshot_13.png

elita-gjiko.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071620941162109
array(1) { ["section"]=> string(84) "elita-rudi-dhe-gjiko-behen-prinder-per-here-te-pare-zbulohet-gjinia-e-femijes-153587" }