Eliza Dushku, aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare provokon fansat, ata i thonë: Nuk të njohin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:52 11-07-2015 Eliza Dushku, aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare provokon fansat, ata i thonë: Nuk të njohin Eliza Dushku perballe turmes se njerezve duke bere selfie

Eliza Dushko, aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare, ka gjetur një foto ndryshe të provokojë fansat e saj sot në Instagram. 

Ajo ka vendosur një kapele në kokë dhe syze, dhe është e vështirë të dallohet që është vetë Eliza Dushku.

Eshtë përpara një turme të madhe me njerëz të cilët kanë ngritur celularët e tyre lart për të bërë sa më shumë foto në hyrjen e një qendre. Eliza qëndron pas tyre, bën një selfie, hap gojën sikur do të thotë: Ata më presin mua.

Por fansat në Instagram kanë reaguar menjëherë: A po të njohin gjithë ata njerëz që ti je Eliza Dushku? Duhet të gjithë të kthejnë kokën.

Por Eliza, duket se e ka bërë me qëllim një gjë të tillë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094959735870361
array(1) { ["section"]=> string(103) "eliza-dushku-aktorja-hollivudiane-me-origjine-shqiptare-provokon-fansat-ata-i-thone-nuk-te-njohin-15950" }