Eliza Dushku, jo vetëm një aktore e talentuar. Heq bluzën dhe tregon “breshkën”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 03-05-2016 Eliza Dushku, jo vetëm një aktore e talentuar. Heq bluzën dhe tregon “breshkën”

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku nuk është vetëm një aktore e talentuar por edhe mjaft bukuroshe e në formë.

Kjo e fundit kuptohet nga një fotografi që ylli shqiptar ka publikuar në IG.

Eliza na ka treguar muskujt dhe barkun e sheshtë në tentativë për të krijuar “breshkën” e famshme. Dhe...thuajse ia ka dalë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031172037124634
array(1) { ["section"]=> string(81) "eliza-dushku-jo-vetem-nje-aktore-e-talentuar-heq-bluzen-dhe-tregon-breshken-39331" }