Eliza Dushku më rinore se kurrë, ja çfarë bën për t'u dukur "trendy" (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:22 30-08-2016 Eliza Dushku më rinore se kurrë, ja çfarë bën për t'u dukur

Aktorja e famshme hollivudiane, Eliza Dushku është një ndër figuar më të dashura për publikun mbarëbotëror, veçanërisht për shqiptarët.

36-vjeçarja ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram e veshur me një bluzë rozë të stampuar, në flokë ka vënë një kordele, ndërsa ka treguar dy gishtat e saj.  Ajo ngjan tepër e ëmbël, rinore dhe trendy.

eliza_dushku_me_trendi_se_kurre.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019189119338989
array(1) { ["section"]=> string(76) "eliza-dushku-me-rinore-se-kurre-ja-cfare-ben-per-t-u-dukur-trendy-foto-51351" }