Eliza Dushku mijëra ndjekësve të saj nga e gjithë bota: I bekuar ky burrë shqiptar me mustaqe

Publikuar tek: kulture-art, më 10:24 19-02-2016 Eliza Dushku mijëra ndjekësve të saj nga e gjithë bota: I bekuar ky burrë shqiptar me mustaqe

Shqiptarja Eliza Dushku nuk rresht asnjë moment së promovuar këtë vend dhe vlerat e njerëzve të tij.

Këtë herë, aktorja me famë ndërkomëbtare ka prezantuar për mijëra ndjekësit e saj nga e gjithë bota në IG, një burrë malësor me kapele e mustaqe duke thënë se ndjehet mjaft krenare.

“Udhëtimi im i parë në Shqipëri. Bekuar qoftë burrë tradicional shqiptar me kapele e mustaqe. Fytyra e tij...kaq shqiptare. Shqipëria”, shkruan dushku në IG e saj duke marrë pafund pëlqime e komente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074930191040039
array(1) { ["section"]=> string(98) "eliza-dushku-mijera-ndjekesve-te-saj-nga-e-gjithe-bota-i-bekuar-ky-burre-shqiptar-me-mustaqe-32986" }