Eliza Dushku prezanton të atin, thekson origjinën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 18-02-2015 Eliza Dushku prezanton të atin, thekson origjinën Babai i Eliza Dushkut

Aktorja shqiptare Eliza Dushku, tashmë me famë botërore, ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit  e saj një foto shumë personale. Dushku na ka prezantuar me të atin, nëpërmjet një fotografie të shkrepur vite e vite më parë.

“Babi im në ato kohëra. Shumë shqiptar”, shkruan aktorja. E pra, ajo e ka evidentuar kështu edhe njëherë origjinën e saj shqiptare, gjë të cilën jo vetëm nuk e ka mohuar asnjëherë por e ka promovuar sa herë që i është dhënë mundësia.

Së fundmi, Eliza Dushku ka realizuar edhe një dokumentar ku vendos në qendër bukuritë natyrore të vendit , duke e prezantuar kështu para syve të gjithë botës.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033479928970337
array(1) { ["section"]=> string(53) "eliza-dushku-prezanton-te-atin-thekson-origjinen-3753" }