Eliza Dushku takon Ramën para promovimit të filmit-dokumentar “Dear Albania”

Publikuar tek: kulture-art, më 12:54 25-05-2015 Eliza Dushku takon Ramën para promovimit të filmit-dokumentar “Dear Albania” kryeministri Rama dhe aktorja Eliza Dushku

Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku është takuar sot me kryeministrin Rama pak para prezantimit të filmit-dokumentari “Dear Albania”.

Rama i ka dhuruar Elizës librin e tij me shënime e skica realizuar gjatë kohës kur ishte ministër Kulture. “Faleminderit kryeministër”, shkruan Eliza Dushku në rrjetin social. Eliza Dushku ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri, fakt të cilin e ka përjetuar me shumë emocion . Aktorja do të promovojë sot në mbrëmje filmin-dokumentar  me titull “Dear Albania”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077171325683594
array(1) { ["section"]=> string(80) "eliza-dushku-takon-ramen-para-promovimit-te-filmit-dokumentar-dear-albania-11929" }