Eliza Dushku uron në stilin e saj: Po! Gëzuar shqiptars!

Publikuar tek: sport, më 07:20 20-06-2016 Eliza Dushku uron në stilin e saj: Po! Gëzuar shqiptars!

Aktorja shqiptare e njohur në SHBA ka mbetur e mahnitur natën e djeshme, pas fitores historike të kuqezinjve.

Ka shkëputur 4 fotot më pikante nga ndeshja e jashtëzakonshme, duke bërë edhe urimin e saj tipik: shqip, përzier me pak anglisht.

Tri foto të Armando Sadikut, gjatë shënimit të golit dhe festimit të tij dhe mesfushorin Andi Lila duke thërritur fort në stadium. Këto janë imazhet e përzgjedhura nga aktorja, teksa uron: ‘’Po! Albania, Uefaeuro, Gëzuar shqiptars. Albanian proud’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.083326101303101
array(1) { ["section"]=> string(59) "eliza-dushku-uron-ne-stilin-e-saj-po-gezuar-shqiptars-44042" }