Elton Deda deklaratë dashurie partneres së tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 28-10-2016 Elton Deda deklaratë dashurie partneres së tij

 Muzikanti, rokieri i të gjithëve, Elton Deda ka publikuar një foto me të dashurën e tij.

Të qeshur e pranë e pranë, ata duken shumë bukur bashkë ndërsa Toni i bën një deklaratë të fortë publike.

“Ti je dashuri”, i shkruan ai bjondes simpatike Adela Prendi ndërsa nuk ka rezistuar pa i komentuar edhe këngëtarja e madhe Aurela Gaçe.

“Bukur, bukur”, i shkruan ajo.

Elton Deda, pas divorcit gjeti dashurinë pikërisht me Adelën dhe prej 3 vitesh janë në krahët e njëri-tjetrit ndërsa asokohe këngëtari shkroi për të: “Më erdhe në ditë të dëshpëruar…me dhimbje…”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033604860305786
array(1) { ["section"]=> string(52) "elton-deda-deklarate-dashurie-partneres-se-tij-57645" }