Eltoni, djali nga Prrenjasi që prej 3 vitesh po lufton me vdekjen. Kërkohet ndihmë urgjente (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:22 18-01-2018 Eltoni, djali nga Prrenjasi që prej 3 vitesh po lufton me vdekjen. Kërkohet ndihmë urgjente (Foto)

Elton Allko është 22-vjecari nga fshati Pishkash i Përrenjasit i cili prej vitesh vuan nga sëmundja e leuçemisë.

A u diagnostikua me këtë sëmundje në vitin 2014 dhe që prej asaj dite i është nënshtruar një sërë ndërhyrjesh kirurgjikale. Familja e tij e ka të pa mundur të mbulojë kostot e kurimit të tij, ndërkohë që deri më tani donatorët kanë bërë të mundur që Eltoni të qëndrojë në jetë.

Gjendja aktuale e Eltonit është rënduar së tepërmi ditët e fundit, ndërsa familjarët apelojnë për ndihmë. Ndihmojeni dhe ju Eltonin të jetojë!

dbhsdf.jpg

Numrat e llogarive për të kontribuar:

0001264818   —> Lekë

Al07202310590000000011264818   —–> Euro

Nr.Tel: 0676172071

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014242172241211
array(1) { ["section"]=> string(101) "eltoni-djali-nga-prrenjasi-qe-prej-3-vitesh-po-lufton-me-vdekjen-kerkohet-ndihme-urgjente-foto-107074" }