Elvana dhe Flori për Pavarësinë e Kosovës bashkë? Ja ku do të shfaqen këngëtarët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 11-02-2019 Elvana dhe Flori për Pavarësinë e Kosovës bashkë? Ja ku do të shfaqen këngëtarët

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë qenë një nga dyshet më të dashura për publikun shqiptar.

Bashkëpunimet mes tyre vazhdojnë të dëgjohen ende sot, ndonëse vitet kanë kaluar.

Mirëpo, ndonëse  rrugët e këngëtarëve tashmë kanë marrë tjetër drejtim, këngët e tyre vazhdojnë të dëgjohen.

Duket se festa e pavarësisë së Kosovës nuk do të rikthej në skenë vetëm Elvanën, pas ngjarjes së ish-bllokut, por do të bëj ‘bashkë’ artistët. Thuhet që Gjata do të performoj këngën ‘Kuq e zi’.

Ndërkohë Flori nga ana tjetër ka publikuar në ‘Instastory’ një foto, ku tregon se do të jetë në Zvicër. Ai gjithashtu do të performojë këtë këngë patriotike.

Pritet tashmë të kuptohet nëse këngëtarët do ta çensurojnë këngën apo do ta këndojnë versionin origjinal në duet si dikur bashkë…  

Screenshot_6.pngelvana-gjata-dhe-flori.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meshkujt drejt botox-it për parandalimin e plakjes! Alarm, aplikohet edhe në shtëpi
Almeda Abazi tregon për herë të parë si e mësoi shtatzëninë: Ishte një shokim i madh... »
Article Logic
Execution time: 0.0047001838684082
array(1) { ["section"]=> string(86) "elvana-dhe-flori-per-pavaresine-e-kosoves-bashke-ja-ku-do-te-shfaqen-kengetaret-152414" }