Elvana Gjata fejohet në fshehtësi me fotografin e njohur King Vuddha

Publikuar tek: barometri, më 08:49 31-12-2017 Elvana Gjata fejohet në fshehtësi me fotografin e njohur King Vuddha

Këngëtarja Elvana Gjata u ka munguar fansave të saj duke mos qenë fare aktive në rrjetet sociale. Prej kohësh ajo është zhvendosur në SHBA ku po realizon projektet muzikore.

Ajo deri tani ka realizuar dy këngë dhe duket se është gati për projektet e reja.

Që prej fundit të nëntorit Elvana u kishte munguar fansave, ndërsa pa pritur shfaqet në Holyëood, nën shoqërinë e një mashkulli simpatik.

Ai është dhe personi që ka realizuar foton, pikërisht fotografi i njohur King Vuddha, i cili ka realizuar një set fotosh me Elvanën.

Miqtë dhe të afërmit e saj konfirmojnë se këtë vita jo është fejuar me të dashurin biznesmen nga Tirana. Flitet po ashtu se artistja ka zyrtarizuar lidhjen e saj dyvjeçare në fshehtësi me një djalë të njohur në Tiranë për jetën e shtrenjtë që bën dhe për biznesin e tij që ka në pronësi, një hotel gjithashtu të njohur në kryeqytet.

Lidhja e tyre është bërë familjare edhe pse pa ndonjë ceremoni, pasi Elvana konsiderohet si nusja në familjen e tij, shkruan panorama.

Elvana është pare prej kohësh që shijon lidhjen e saj me udhëtime të shtrenjta dhe shpenzime marramendëse. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017512798309326
array(1) { ["section"]=> string(75) "elvana-gjata-fejohet-ne-fshehtesi-me-fotografin-e-njohur-king-vuddha-104993" }