Elvana Gjata jep intervistën e parë: Falenderoj bashkëshorten e kryeministrit që më bëri të përqafoj publikun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:45 17-02-2019 Elvana Gjata jep intervistën e parë: Falenderoj bashkëshorten e kryeministrit që më bëri të përqafoj publikun

Rikthimi i Elvana Gjata ka kohë që diskutohet në media.

Por më në fund, kjo ditë erdhi dhe Elvana gjatë mbrëmjes së sotme po performon në Prishtinë për Pavarësinë e Kosovës.

E veshur në blu si flamuri kosovar, Gjata ka dhënë një intervistë për Klan Kosova ku ndër të tjera flet për planet e saj të ardhshme si klipi i ri dhe filmi ‘Dy gisht mjaltë ‘që pritet të transmetohet.

Elvana ka shprehur dhe mallin që ka ndjerë për publikun gjatë kësaj  kohe mungesë, duke falenderuar dhe bashkëshorten e kryeministrit Haradinaj, Anita e cila bëri të mundur këtë koncert.

Këngëtarja zbuloi dhe surprizat që do të ofroj kjo mbrëmje, si dueti me Ledri Vulën dhe John Shahun, të cilët do jenë pjesëmarrës në skenë.

Screenshot_23.png

44.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027447938919067
array(1) { ["section"]=> string(115) "elvana-gjata-jep-intervisten-e-pare-falenderoj-bashkeshorten-e-kryeministrit-qe-me-beri-te-perqafoj-publikun-153178" }