Elvana Gjata largohet nga Shqipëria, Lala jep detaje: Nuk dua t’i rrezikoj jetën...

Publikuar tek: barometri, më 07:41 07-10-2018 Elvana Gjata largohet nga Shqipëria, Lala jep detaje: Nuk dua t’i rrezikoj jetën...

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-Bllok, ku i mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 3 të tjerë.

 

E ftuar në emisionin “Kjo Javë” gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja rreth përfshirjes së këngëtares Elvana Gjata në vrasje.

Gazetarja rrëfen se Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria disa orë pas ngjarjes së rëndë, por nuk do të japë detaje më shumë për shkak se nuk do t’i vendosë jetën në rrezik.

"Elvana eshte larguar nga Shqipëria, ka udhëtuar në SHBA, rezervoi të drejtën mos e publikojë, ajo mendohet si molle e sherrit, por Prokuroria nuk e fokusoi hetimin vetëm në këtë drejtim. Nuk dua të jap më shumë detaje se nuk dua t’i rrezikoj jetën. Nuk më rezulton të jetë shoqëruar në aeroport nga persona të afërt”, rrëfen gazetarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025905847549438
array(1) { ["section"]=> string(85) "elvana-gjata-largohet-nga-shqiperia-lala-jep-detaje-nuk-dua-t-i-rrezikoj-jeten-136890" }