Elvana Gjata ndryshon ‘look’, ja çfarë i shkruajnë fansat…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 06-09-2016 Elvana Gjata ndryshon ‘look’, ja çfarë i shkruajnë fansat…

Këngëtarja Elvana Gjata është ndër artistet që guxon të eksperimentojë, si me flokët ashtu edhe me veshjen.

Ajo vazhdimisht freskon pamjen dhe di gjithmonë si të tërheqë vëmendje.

Këtë herë Elvana ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe i ka zgjatur ato,  fotot i ka publikuar vetë këngëtarja dhe mjaft fansa e kanë komplimentuar look­un e saj teksa i thonë se duket si 18-vjeçare.

elvana2.jpgelvana1.jpgelvana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01252818107605
array(1) { ["section"]=> string(60) "elvana-gjata-ndryshon-look-ja-cfare-i-shkruajne-fansat-52106" }