Elvana Gjata publikon videon, zbuloni se në cilin vend të kryeqytetit e kalon këngëtarja fundjavën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 10-02-2019 Elvana Gjata publikon videon, zbuloni se në cilin vend të kryeqytetit e kalon këngëtarja fundjavën

Pas rikthimit të ngjarjes në ish-Bllok, ku u përfshi dhe i fejuari i saj Ervin Mata, këngëtarja Elvana Gjata është bërë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja deklaroi se kjo ngjarje e ka dëmtuar shumë pasi kishte kaluar një periudhë shumë të vështirë, fizikisht dhe moralisht, pasi ishte ndjerë e dërrmuar dhe e vrarë.

Por mesa duket këngëtarja tashmë është duke e kërkuar qetësinë duke predikuar fenë dhe duke besuar në zot.

Ditën e sotme Elvana ka publikuar një video në Instastory ku shihet në kishë.

fdgh.jpg

dfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01999306678772
array(1) { ["section"]=> string(104) "elvana-gjata-publikon-videon-zbuloni-se-ne-cilin-vend-te-kryeqytetit-e-kalon-kengetarja-fundjaven-152259" }