Elvana Gjata s’i reziston temperaturave, publikon foto me dekoltenë e hapur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:31 15-08-2017 Elvana Gjata s’i reziston temperaturave, publikon foto me dekoltenë e hapur

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret shqiptare me nivel të lartë artistik.

Ajo së fundmi ka lënë Shqipërinë për t’u fokusuar në karrierën e saj jashtë trojeve tona, dhe duket se po i shkon mirë këngëtares Gjata.

Elbana ka publikuar një foto nga pishina, me dekoltenë e hapur duke nxjerrë në pahë dhe gjoksin e saj bombastil. Si ju duket? 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031203985214233
array(1) { ["section"]=> string(79) "elvana-gjata-s-i-reziton-temperaturave-publikon-foto-me-dekoltene-e-hapur-89128" }