Elvana Gjata si rrallëherë publikon FOTOT me prindërit e saj dhe ka një mesazh për të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:33 25-10-2020 Elvana Gjata si rrallëherë publikon FOTOT me prindërit e saj dhe ka një mesazh për të gjithë

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të njohura në vendin tonë e cila gjithmonë ka ngjallur kureshtje, jo vetëm për karrierën e saj por edhe për jetën private.

Këngëtarja së fundmi në instagramin e saj ka ndarë një foto si rrallëherë, ku shihet me prindërit, teksa ka dalë për një ecje.

‘Të shtrenjtët e mi, në këro kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzoni me ta. Jam çdo ditë falenderuese dhe mirënjohëse për ta,” shkruan këngetarja krahas postimit të saj, ku shihet e veshur me rroba sportive.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lindjes së Diellit, Eduardi i shkon në shtëpi Arbanës me dhuratën e veçantë, shihni ç’i ka blerë (FOTO)
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011686086654663
array(1) { ["section"]=> string(99) "elvana-gjata-si-rrallehere-publikon-fotot-me-prinderit-e-saj-dhe-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-225063" }