Elvis Naçi jep lajmin e mirë: Elifi e vogël me tumor në kokë u operua me sukses, lotët e një nëne morën tjetër shpresë  

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 03-12-2020 Elvis Naçi jep lajmin e mirë: Elifi e vogël me tumor në kokë u operua me sukses, lotët e një nëne morën tjetër shpresë   Foto Ilustruese

Bamirësi Elvis Naçi ka dhënë lajmin e mirë për vogëlushen, Elifi e cila vuan nga tumori në kokë.  

Në një postim të tij në rrjetin social, Naçi zbulon se vogëlushja i është nënshtruar me sukses operacionit në Turqi.

Hoxha falenderon shqiptarët për kontributet e tyre, teksa shton se një tjetër nënë që lotët i peshonin rëndë mori një mundësi që ajo ta ketë vajzën sërish në krahët e saj.

Statusi i plotë:

Thoni MashAllah!

Lajm i mrekullueshem! Elifi beri operacionin ne Turqi dhe deri tani gjithcka po shkon mire. Lotet e nje nene per jeten e femijes se saj, peshojne rende dhe dera e shqiptareve i dha nje mundesi qe ajo ta kete perseri ne krahet e saj. Sot qe vendosim kete status kemi Elifin ne Turqi, kemi Ildisin ne Turqi, kemi Xhesilajden ne Itali, kemi Tuanen ne Itali, kemi Latifin ne Itali, kuruam Amren e vogel, Fabion me operacionet ne koke. Ne nje kohe te shkurter, me qindra e mijera njerez u bene pjese e shperblimit dhe bamiresise, me lutjet e tyre, me bamiresi, sepse i menduan keta femije sikur te ishin femijet e tyre, lotet e atyre nenave sikur te ishin lotet e tyre, dhimbjet e atyre nenave sikur te ishin dhimbjet e tyre. Ne nje situate te pashprese kur perballe shikonin vetem vdekjen ju shqiptare u bete shpresa e tyre, u dhate jete, u dhate mundesine t’i perkedhelin perseri. Ndaj me zemer ju them faleminderit ne emer te tyre dhe lus Zotin t’ju shperbleje tek femijet tuaj, ne familjet tuaja duke ju dhene shendet ne kete kohe te veshtire. Zoti qofte me ne ne rrugtimin tone te veshtire...

Capture.JPG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau dhe hodhi në pyll trupin e Besnik Metajt, ekstradohet shqiptari i rrezikshëm i lidhur me ‘Ndrangheta’ (DETAJE)
KUJDES! PAMJE TË RËNDA/ MASAKËR në Gjirokastër, dhjetëra mace dhe qen helmohen gjatë natës, distancohet Bashkia (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0097670555114746
array(1) { ["section"]=> string(123) "elvis-naci-jep-lajmin-e-mire-elifi-e-vogel-me-tumor-ne-koke-u-operua-me-sukses-lotet-e-nje-nene-moren-tjeter-shprese-230080" }