Elvis Naçi shpallet NJERIU I VITIT në Newsbomb.al (VIDEO-MESAZHI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 31-12-2019 Elvis Naçi shpallet NJERIU I VITIT në Newsbomb.al (VIDEO-MESAZHI)

Newsbomb.al pak më parë publikoi rezultatet e votimeve për personazhin e vitit.

Mes 10 të nominuarve, bamirësi Elvis Naçi u zgjodh si personazhi i vitit nga lexuesit tanë.

Janë gjithsej 18 mijë e 756 vota që kanë shkuar për personazhet e përzgjedhur nga redaksia nga të cilat 4772 vota vetëm për Elvis Naçin, kreun e një fondacioni bamirësie, i cili u erdhi në ndihmë të prekurve nga tërmeti me “Shqiptarët për shqiptarët” duke mbledhur një shifër rekord donacionesh.

Ju ftojmë të ndiqni video-mesazhin e Nacit për të gjithë shqiptarët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Check-Up’ dhe ‘Sterilizimi’, gazetari zbulon PRAPASKENAT e dy koncesioneve të SHËNDETËSISË: Shumë e lehtë TË HETOHEN
Shpërthen bombula e gazit në banesë, plagosen rëndë dy të moshuarit në Allias »
Article Logic
Execution time: 0.013201951980591
array(1) { ["section"]=> string(70) "elvis-naci-shpallet-njeriu-i-vitit-ne-newsbomb-al-video-mesazhi-190827" }