Ema Andrea të bijës Sara: Tashmë dua të të ngjaj ty, prej teje mësova se...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 27-01-2017 Ema Andrea të bijës Sara: Tashmë dua të të ngjaj ty, prej teje mësova se...

Një dedikim i fortë dhe impresionues ky i aktores Ema Andrea për vajzën e saj Sara Kapo që sot feston ditën e lindjes.

Ema i thotë Sarës se tashmë do t’i ngjajë asaj pasi i mësoi se jeta nuk është luftë por dashuri.

“Tashmë, unë dua të të ngjaj ty e shtrenjtë...prej teje mësova se jeta nuk është luftë, por dashuri, mësova të hesht e te flas me tingujt e tu, mësova që koha merr kuptim në një përqafim. Mësova shumë unë prej teje, e kur të rritem do të mesoj të kerkoj ndjesë për mungesën! Dite Lindja jote i mjafton jetës sime! Unë fatlume që jetoj me një kryevepër, ti uroj ditët me puthje toke e aromë pemësh”, përmbyll Ema kaq bukur!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12191390991211
array(1) { ["section"]=> string(76) "ema-andrea-te-bijes-sara-tashme-dua-te-te-ngjaj-ty-prej-teje-mesova-se-66831" }