Emërimi i prefektëve të rinj, Nard Ndoka “tallet keq” me Ramën: Urdhëro, si urdhëro

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:01 01-11-2017 Emërimi i prefektëve të rinj, Nard Ndoka “tallet keq” me Ramën: Urdhëro, si urdhëro

Shkarkimi dhe emërimi i prefektëve të rinj nga ana e kryeministrit Rama ka shkaktuar reagime të shumta të aktorëve politikë.

Një nga ata është dhe deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndoka nuk e kursen ironinë për këtë vendim të ri Ramës, duke thënë se prefektët e rinj plotësojnë një kriter të vetëm të kreut të qeverisë “Urdhëro, si urdhëro”.

Më poshtë postimi i plotë i Nard Ndokës:

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0038940906524658
array(1) { ["section"]=> string(84) "emerimi-i-prefekteve-te-rinj-nard-ndoka-tallet-keq-me-ramen-urdhero-si-urdhero-98017" }