Emërohet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:01 15-04-2019 Emërohet drejtori i ri i spitalit të Shkodrës (EMRI)

Ardian Dajti emërohet drejtor i spitalit të Shkodrës pas dorëheqjes të Teuta Rrjollit.

Dajti është mjek i njohur kirurg prej vitesh në spitalin e Shkodrës.

Teuta qëndroi në krye të spitalit të Shkodrës për të paktën 9 muaj. Në mbledhjen e fundit që bëri prefekti i ri i Qarkut Shkodër, Valdrin Pjetri u tregua mjaft kritik ndaj tyre dhe kërkoi më shumë efektivitet.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066859722137451
array(1) { ["section"]=> string(57) "emerohet-drejtori-i-ri-i-spitalit-te-shkodres-emri-160485" }