'Emi ju përqafon', Jonida Vokshi publikon fotot e ëmbla dhe tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 21-09-2020 'Emi ju përqafon', Jonida Vokshi publikon fotot e ëmbla dhe tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj Jonida Vokshi

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë bërë prej kohësh prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Emi. Ajo ka publikuar disa foto me vogëlushen e saj, por asnjëherë nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Dje moderatorja ka menduar që të na e shuajë kuriozitetin dhe ka publikuar disa foto me bebushen e saj në krah, teksa ajo me një fytyrë ëngjëllore e ka hedhur vështrimin diku gjetkë.

"Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume. P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet", shkruan Jonida krahas fotove të ëmbla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011287212371826
array(1) { ["section"]=> string(115) "emi-ju-perqafon-jonida-vokshi-publikon-fotot-e-embla-dhe-tregon-per-here-te-pare-fytyren-e-vogelushes-se-saj-221136" }