Emiljano Aleksi për Metën: Një njeri i guximshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:51 18-04-2015 Emiljano Aleksi për Metën: Një njeri i guximshëm Kreu i Kuvendit Meta dhe këshilltari i tij Emiljano Aleksi

Këshilltari i kreut të Kuvendit, Emiljano Aleksi e ka cilësuar Metën si një njëri të guximshëm i cili sipas tij, duke qenë i tillë arrin gjithnjë të jetë në maxhorancë.

“Një njeri i guximshëm gjithmonë arrin të jetë mazhorancë”, shkruan kështu këshilltari i Metës në rrjetin social duke postuar edhe këtë foto të tij me kreun e Kuvendit.

Duhet thënë se Aleksi është shumë aktiv në rrjetet sociale sa i takon zhvillimeve apo aktivitetetve politike, për të cilat nuk nguron asnjëherë të japë edhe mendimn e tij personal.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056873083114624
array(1) { ["section"]=> string(52) "emiljano-aleksi-per-meten-nje-njeri-i-guximshem-9133" }