Emina Çunmulaj bën gjestin human, realizon ëndrrën e 27 fëmijëve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:21 16-06-2019 Emina Çunmulaj bën gjestin human, realizon ëndrrën e 27 fëmijëve (FOTO)

Emina Çunmulaj është një ndër shqiptare më të lakuara. Modelja jeton në SHBA, ndërsa është nënë e dy vajzave.

Përpos jetës që bën, Emina është shumë e komentuar për shkak të akteve bamirëse që shpesh bën.

Supriza më e bukur që ka bërë së fundmi ajo ishte për 27 fëmijë. Modelja e famshme ka bërë të mundur që fëmijët të shikojnë dhe të prekin detin për herë të parë. 

'Sot ishte një ditë e mbushur me lumturi dhe gëzim. 27 fëmijë të moshave 5-13 vjeç i morëm për të parë plazhin dhe për të notuar për herë të parë në jetën e tyre,'- shkruan Emina Çunmulaj në foton ku ndodhet me fëmijët në Velipojë. 
lallalalaaal.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.48258185386658
array(1) { ["section"]=> string(75) "emina-cunmulaj-ben-gjestin-human-realizon-endrren-e-27-femijeve-foto-168419" }