Emina Cunmulaj i jep fund beqarisë, martohet në qershor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 14-05-2015 Emina Cunmulaj i jep fund beqarisë, martohet në qershor Emina Cunmulaj dhe i fejuari i saj amerikan

Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj, mesa duket ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Lajmin e ka bërë të ditur “Prive” i cili disa ditë më parë shkroi edhe për festën e beqarisë që modelja bëri në bahamas. Është i njëjti portal që ka zbuluar edhe kohën kur do të martohet Emina dhe është pikërisht muaji qershor. Modelja do të martohet me biznesmenin amerikan me të cilin është fejuar që prej shtatorit të vitit të kaluar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032198905944824
array(1) { ["section"]=> string(60) "emina-cunmulaj-i-jep-fund-beqarise-martohet-ne-qershor-11172" }