Emina Cunmulaj i "qendis" ca fjalë vjehrrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:33 03-08-2016 Emina Cunmulaj i

Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj duket se ka një raport të shkëlqyer me vjehrrin dhe ndjehet me fat që e ka.

Emina poston këtë foto me të ndërsa i bën edhe një dedikim përpara mijëra ndjekësve të saj.

“ Vjehrri më i mirë në botë! Me një zemër të artë e shpirt diamanti. Sa me fat unë!”, shkruan Emina.

Megjithatë edhe vjehrri duhet të ndjehet krenar për të, jo të gjitha nuset i bëjnë kësisoj dedikimesh vjehrrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029513835906982
array(1) { ["section"]=> string(47) "emina-cunmulaj-i-qendis-ca-fjale-vjehrrit-48578" }