Emina Cunmulaj zbulon detajin SHOKUES nga jeta e saj: Kam qenë e martuar me një shqiptar, por... (E PLOTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:24 29-11-2020 Emina Cunmulaj zbulon detajin SHOKUES nga jeta e saj: Kam qenë e martuar me një shqiptar, por... (E PLOTË)

Modelja e famshme shqiptare, Emina Cunmulaj, ka folur për një detaj të jetës së saj të pazbuluar më parë.

Në një intervistë për TV Klan, ajo u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që e pyesin vazhdimisht se përse është martuar me një të huaj.

Emina është shprehur se duke qenë se i ka pasur prindërit fanatikë, është martuar fillimisht me një shqiptar, por që nuk i kishte ecur.

Tashmë ajo është e martuar me biznesmenin iranian, Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza.

"Kam qenë e martuar me një shqiptar si një vajzë e vogël pothuajse, pasi që ika në Amerikë prindërit nuk ma lejojnë të kisha të dashur, traditat shqiptare dhe unë direkt u martova dhe nuk eci. Shumë njerëz paragjykojnë se e kam marrë djalin jo shqiptar, e pata një shqiptar nuk eci",- është shprehur Emina Cunmulaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i njohur shqiptar tregon eksperiencën me Covid: Nuk dua të përhap panik, por...(E PLOTË)
»
Article Logic
Execution time: 0.011252880096436
array(1) { ["section"]=> string(106) "emina-cunmulaj-zbulon-detajin-shokues-nga-jeta-e-saj-kam-qene-e-martuar-me-nje-shqiptar-por-e-plote-229543" }