Emisionet “ziejnë” me kritika ndaj tij, por shikoni çfarë bën Edi Rama këtë mbrëmje (Foto)

Publikuar tek: politike, më 22:27 12-12-2019 Emisionet “ziejnë” me kritika ndaj tij, por shikoni çfarë bën Edi Rama këtë mbrëmje (Foto) Kryeministri Edi Rama qesh në parlament

Të gjitha emisionet politike mbrëmjen e kësaj të enjte duket se janë rakorduar për temën, “a po bën Edi Rama shoë për vota pas tërmetit?”.

Por ndërkohë që analistët në studiot e emisioneve kritikojnë sjellen e kryeministrit Rama dhe protagonizmin e tij pas tërmetit shkatërrimtar, Rama poston në Facebook një foto të veçantë gjatë vizitës në shtëpinë e Aurelit, vogëlushi që u hodh nga dritarja e pallatit në Thumanë për t’i shpëtuar tërmetit.

Dhoma e Aurelit është personalizuar me idhullin e tij në futboll, Cristiano Ronaldon, me të cilin u takua disa ditë më parë, siç i kishte premtuar kryeministri Rama.

“Kampion”, shkruan Rama në foton e postuar në Facebook-un e tij.

asdfwerge5h4ghfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082120895385742
array(1) { ["section"]=> string(92) "emisionet-ziejne-me-kritika-ndaj-tij-por-shikoni-cfare-ben-edi-rama-kete-mbremje-foto-189243" }