Emisioni investigativ “Stop” transmeton sot “VIDEOSKANDALIN”

Publikuar tek: aktualitet, më 15:18 17-01-2017 Emisioni investigativ “Stop” transmeton sot “VIDEOSKANDALIN”

Emisioni investigativ “Stop” në televizionin Klan do të pasqyrojë sonte një tjetër rast të dhunës ndaj fëmijëve.

Ajo ç’ka kemi arritur të mësojmë është se bëhet fjalë për një shkollë publike ku mësuesi dhunon nxënësit, shkruan faqja e emisionit "Opinion".

Fatkeqësisht dhuna ka ndodhur me fëmijë të klasës së parë. Aty ku fëmijët takohen për herë të parë me procesin e mësimit, në vend të dijes ata marrin shpulla.

Sonte në mbrëmje ndiqni kameran e fshehtë të “Stop” që denoncon dhunën në shkolla.

Ky emision pasqyroi 6 muaj më parë dhunën shtazarake të Anjeza Shabanit e cila kishte hapur një kopësht privat dhe dhunonte fëmijët e mitur. Sot ajo ka marrë dënimin dhe ndodhet në burg pas denoncimit në “Stop”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bie nga kati i 7-të i pallatit, ndërron jetë ish-ministri (Emri)
Policia e Shtetit kontrolle të befasishme në të gjithë vendin, në 12 orë kontrollon 1.289 automjete dhe 176 lokale »
Article Logic
Execution time: 0.011505842208862
array(1) { ["section"]=> string(58) "emisioni-investigativ-stop-transmeton-videoskandalin-65788" }