Emisioni sportitv në News 24, ja kush është prezantuesja e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:03 01-09-2018 Emisioni sportitv në News 24, ja kush është prezantuesja e re

Këtë shtator televizioni News 24 vjen me ndryshime. Emisioni i sportit do të moderohet nga Daljana Sejdia.

Kjo e fundit më herët ka prezantuar ‘Quizz Tv Show’ dhe ‘Emisioni 90+’.

Tashmë ajo do shoqërojë publikon çdo ditë në orën 17:30 duke filluar nga data 3 shtator.

-640-0-5b8a599962f84.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041006088256836
array(1) { ["section"]=> string(67) "emisioni-sportitv-ne-news-24-ja-kush-eshte-prezantuesja-e-re-132835" }