Emocion dhe lot në spitalin Infektiv/ I prekur nga Covid-19, dr.Ada surprizon të atin në 60-vjetorin e lindjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:27 17-09-2020 Emocion dhe lot në spitalin Infektiv/ I prekur nga Covid-19, dr.Ada surprizon të atin në 60-vjetorin e lindjes

Në spitalin Infektiv përgjithësisht jemi mësuar të shohim shumë lot, por kësaj here janë lot gëzimi.

Doktoresha reanimatore Ada, ka menduar që të surprizojë babain e saj në 60-vjetorin e lindjes.

1.jpg

Ai është i shtruar aty prej disa ditësh, pasi rezultoi pozitiv me koronavirus. Mjekja Najada Çomo thotë se i ati i dr.Adës është disi më mirë nga shëndeti dhe me shpresën se do ia hedhë, ka shpërndarë në rrhete sociale disa fjalë zemre.

"E bukur, ne ditet tona , babai i doktoreshes Reanimatore Ades, u be, 60 vjec,duke qene i shtruar ne Spital, disi me mire, dhe Ada midis loteve, e gjeti forcen te gezonte babane e saj. Je vajze e Shkelqyer Dr Ada ! Vite te Shendetshme i Urojme", shkruan Çomo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013478994369507
array(1) { ["section"]=> string(115) "emocion-dhe-lot-ne-spitalin-infektiv-i-prekur-nga-covid-19-dr-ada-surprizon-te-atin-ne-60-vjetorin-e-lindjes-220747" }