Emocione të mëdha, ditë e veçantë për legjendën e KOMBËTARES (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 18:16 17-09-2018 Emocione të mëdha, ditë e veçantë për legjendën e KOMBËTARES (FOTO)

Armend Dallku është një nga lojtarët që ka luajtur më shumë ndeshje me Kombëtaren shqiptare. 

Për ish-mbrojtësin sot është një ditë e veçantë, pasi vajza e tij feston 7 vjetorin e lindjes dhe 35 vjeçari këtë gëzim e ndan së bashku me miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.

“Urime ditëlindja e 7-të bukuroshja jonë, të urojmë shëndet dhe vetëm gëzime. Qofsh e buzëqeshur gjithmonë”, ka shkruar ish-futbollisti në foton e publikuar.

Kujtojmë që Dallku me fanelën kuqezi ka luajtur në total 64 ndeshje dhe ka shënuar vetëm 1 gol.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02283787727356
array(1) { ["section"]=> string(71) "emocione-te-medha-dite-e-vecante-per-legjenden-e-kombetares-foto-134676" }