Emocionohet Elita Rudi, Gjiko i propozon për herë të dytë në studio

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 16-04-2019 Emocionohet Elita Rudi, Gjiko i propozon për herë të dytë në studio

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në "Kurthin e Piter Pan" ishte moderatorja e njohur nga Kosova, Elita Rudi.

Gjatë emisionit ajo foli për mëmësinë, pasi pak javë më parë Elita u bë nënë për herë të parë.

Ndërkohë, pas pyetjeve të fëmijëve një surprizë e bukur e priti në fund të mbrëmjes. Gjiko e surprizoi atë në studio, ndërkohë që ajo e dinte se ndodhej në Itali.

'Ditën e parë që të kam parë e dija që do të ishe gruaja ime, pastaj të propozova më the po. Të propozova për martesë me the po. Më ke falur djalin më të mirë në botë, më ke falur botën. A do bëhesh gruaja ime deri sa të plakem dhe të bëhem për pampersa?', i tha Gjiko dhe i dhuroi një tjetër unazë moderatores.

Elita u emocionua pafund ndërsa fëmijët kërcenin përreth tyre.

-640-0-5cb4dc88dcb43.jpg

-640-0-5cb4dc871f471.jpg

-640-0-5cb4dc86778dd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloje vetullat', aktori i njohur bën ndryshimin drastik në look
I ofroi 500 euro për t’u zhveshur, nuk do ta besoni përgjigjen e Arbenitës »
Article Logic
Execution time: 0.010807991027832
array(1) { ["section"]=> string(73) "emocionohet-elita-rudi-gjiko-i-propozon-per-here-te-dyte-ne-studio-160616" }