Emocionon këngëtarja shqiptare: Akoma kam në buzët e mia shijen e puthjes së parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 23-10-2017 Emocionon këngëtarja shqiptare: Akoma kam në buzët e mia shijen e puthjes së parë

Sot është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta si dhe për familjen e saj.

Si sot 4 vjet më parë erdhi në jetë vogëlushja e saj dhe e bashkëshortit Ermal Hoxha, Hera.

Në një ditë mjaft të veçantë për të bijën, Rezarta i ka kushtuar një dedikim mjaft emocionues në Instagram.

“Më duket sikur dje mora vesh lajmin që një princeshë do të vinte në jetën tonë, akoma kam në buzët e mia shijen e puthjes së parë. Te duam lule bora jonë. Hera bebja ime e vogel, sot 4 vjeç”, ka shkruar këngëtarja.

rezzzz.jpg

rezarta.PNG

50742-640-0-59edc0946e949.png

hera.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084249973297119
array(1) { ["section"]=> string(86) "emocionon-kengetarja-shqiptare-akoma-kam-ne-buzet-e-mia-shijen-e-puthjes-se-pare-96876" }