Emocionon Rita Ora: Dua të martohem me shqiptar (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 05-10-2017 Emocionon Rita Ora: Dua të martohem me shqiptar (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, e cila ka korrur sukses në skenat botërore asnjëherë nuk e ka mohuar që është shqiptare. Gjithnjë këngëtarja ka treguar me shumë krenari që është nga Kosova.

Ndërkohë, e ftuar së fundmi për të dhënë një intervistë në një studoi britanike, Rita ka folur sërish për origjinën e saj.

Gjatë intervisës, gazetari i thotë këngëtares se ai është shqiptar. Ndërsa, fillimisht Rita nuk e ka besuar një gjë të tillë dhe i ka kërkuar atij të bëjë shqiponjën.

Më pas, gazetari i tregon se familja e tij është nga Korça. “Unë besoj që ne të dy duhet të martohemi që të lumturojmë dy familjet tona shqiptare”, i thotë ai duke qeshur.

Ndërsa, përgjigjja e Ritës është mjaft emocionuese. “Po! Besoj se kur martohesh me bashkëkombësit është 10 herë më mirë se me një të huaj”, deklaroi Rita.

nintchdbpict000331707320.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032516002655029
array(1) { ["section"]=> string(58) "emocionon-rita-ora-dua-te-martohem-me-shqiptar-video-94822" }