Emocionuese! Këngëtari i njohur dhuron shumën marrëmendëse për nxënësit dhe studentët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 07-02-2018 Emocionuese! Këngëtari i njohur dhuron shumën marrëmendëse për nxënësit dhe studentët

Reperi i njohur Drake ka surprizuar nxënësit e një shkolle në Miami, të Shteteve të Bashkuara.

Reperi u shfaq në oborrin e shkollës, teksa realizoi edhe videoklipin e këngës së tij “God’s Plan” në një formë mjaft emocionuese ai u zbuloi nxënësve surprizën që kishte përgatitur për ta. Reperi u dhuroi atyre plot  25,000 dollarë dhe njoftoi se të gjithë nxënësve do tu jepeshin uniforma të reja.

Por surprirzat nuk përfundojnë këtu. Pas vizitës në shkollën e mesme Drake, emri i të cilit është Aubrey Graham, shkoi në Universitetin e Miamit, ku befasoi një student, të cilit i dhuroi një bursë prej 50,000 dollarësh. Ndërsa studenti James shprehet se fillimisht nuk po arrinte ta besonte një gjë të tillë. Ai është student i vitit të parë, u rrit në një shtëpi me mungesë të njërit prind dhe me të ardhura të pakta.

Reperi Drake njihet për veprat e tij të bamirësisë.

foto.png

 drake-2-ht-er-180206_2_5x9_992.jpg

drake-3-ht-er-180206_17x16_992.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkon në finalen e konkursit të bukurisë për femra, shokon modelja: Jam mashkull
Pa grim, Xhemi Shehun e kapin mat në aeroport, ja si duket moderatorja ujë e sapun (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013337135314941
array(1) { ["section"]=> string(91) "emocionuese-kengetari-i-njohur-dhuron-shumen-marremendese-per-nxenesit-dhe-studentet-109452" }