Emocionuese: Kombëtarja nderon tifozin francez që nuk i la asnjëherë vetëm (Foto)

Publikuar tek: sport, më 20:58 21-06-2016 Emocionuese: Kombëtarja nderon tifozin francez që nuk i la asnjëherë vetëm (Foto)

Futbollistët e Kombëtares shqiptare e kanë nderuar një tifoz francez me aftësi të kufizuara.

Një tifoz francez ka qenë i rregullt në çdo stërvitje të Kombëtares shqiptare dhe në fund ai është shpërblyer nga futbollistët e Kombëtares.

Screenyttyhtyytyhot_2.jpg

Express” raporton se ata e kanë pritur në fushë gjatë stërvitjeve, dhe tifozi francez është shprehur shumë i lumtur, i cili i ka falënderuar ata, duke ju thënë se e kanë bërë të lumtur.

vball_1466538780-5759973.jpg

1_1466538770-6263452.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052585124969482
array(1) { ["section"]=> string(84) "emocionuese-kombetarja-nderon-tifozin-francez-qe-nuk-i-la-asnjehere-vetem-foto-44207" }