EMRI-FOTO: Kush është shqiptari që u gjet i vdekur në burgun grek

Publikuar tek: aktualitet, më 22:23 08-12-2019 EMRI-FOTO: Kush është shqiptari që u gjet i vdekur në burgun grek

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në burgun Agia të qytetit Hania në Kretë.

Sipas mediave greke bëhet fjalë për Aleksandër Llazarin nga Lezha.

Ai është gjetur i pajetë nga rojet e burgut. Ai ishte i vetëm në qeli dhe nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë vënë re shenja dhune.

Megjithatë, hetuesit grekë nuk hedhin poshtë asnjë mundësi për vdekjen e shqiptarit, raportojnë mediat greke. Trupi i pajetë është dërguar në morgun e qytetit ku do t’i nënshtrohet ekspertizës për përcaktimin e shkaktut të vdekjes.

dsfgdebhebrb.jpg

Aleksandër Llazari

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027759075164795
array(1) { ["section"]=> string(71) "emri-foto-kush-eshte-shqiptari-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-burgun-grek-188802" }